Diyarbakır Otobüs Firmaları

Diyarbakır Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan Diyarbakır otobüs firmalarının iletişim bilgileri, Diyarbakır Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, Diyarbakır Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Otobüs Bileti

Diyarbakır Otobüs Firmaları Telefon Numaları

Diyarbakır Otogarı Haritası

 
Diyarbakır Otogar

Diyarbakır Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Otogarı interaktif ulaşım haritası hemen üstte yer almaktadır. Bu harita aracılığyla Diyarbakır Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Diyarbakır Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

Diyarbakır Otobüs Firmaları

Diyarbakır Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Diyarbakır Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının Diyarbakır Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

Diyarbakır Otobüs Bileti

Diğer illerden Diyarbakır'a veya Diyarbakır'dan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek Diyarbakır Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Otogar Adresi:

Talaytepe Mah. Şanlıurfa Bul. Kayapınar/DİYARBAKIR

Diyarbakır Otogarı Telefon Numaraları:

Tel: 0412 222 15 50
Faks: 0412 -
E-Posta: -

Diyarbakır Gezi Rehberi

Diyarbakır otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Diyarbakır'a ulaşım nasıl yapılır? Diyarbakır'ın gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Diyarbakır'a özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Diyarbakır Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.