türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Samsun Otobüs Bileti Fiyatları

Millî Mücadelenin Başladığı Şehir Samsun

Karadeniz’in gözde kentlerinden biri olan Samsun, milli mücadelenin en önemli neferi olarak ayrı bir önem taşıyor. Vatanın bağımsızlığı için Mustafa Kemal ve arkadaşlarının 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkmasıyla tarihin akışı değişiyor. Bu nedenle hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle sizlere muhteşem bir tatil fırsatı sunan şehrimiz, bir güne sığmayacak bir şehir turu vadediyor. Şehrin sokaklarında gezerken fotoğraf makineniniz bir an olsun elinizden bırakamayacaksınız. Orman ve deniz arasında kalmış bu güzeller güzeli şehrimizin tarihi atmosferini hissetmek için Türkiye’nin birçok lokasyonundan düzenlenen Samsun otobüs seferleri ile gidebilir, bu seyahatiniz için Samsun otobüs biletinizi online olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Samsun Otobüs Firmaları

Samsun Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Samsun Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Samsun otobüs bileti arayanlar Samsun İstanbul otobüs bileti ne kadar? Samsun Ankara otobüs bileti ne kadar? Samsun İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Samsun’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Samsun Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Samsun - İstanbul Otobüs Bileti

Samsun - Ankara Otobüs Bileti

Samsun - İzmir Otobüs Bileti

Samsun - Artvin Otobüs Bileti

Samsun - Antalya Otobüs Bileti

Samsun - Rize Otobüs Bileti

Samsun - Adana Otobüs Bileti

Samsun - Bursa Otobüs Bileti

Samsun - Sinop Otobüs Bileti

Samsun - Erzurum Otobüs Bileti

Samsun - Ordu Otobüs Bileti

Samsun - Konya Otobüs Bileti

Samsun Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Samsun Otobüs Bileti

Ankara - Samsun Otobüs Bileti

İzmir - Samsun Otobüs Bileti

İzmit - Samsun Otobüs Bileti

Adana - Samsun Otobüs Bileti

Amasya - Samsun Otobüs Bileti

Konya - Samsun Otobüs Bileti

Eskişehir - Samsun Otobüs Bileti

Bursa - Samsun Otobüs Bileti

Trabzon - Samsun Otobüs Bileti

Antalya - Samsun Otobüs Bileti

Bursa - Samsun Otobüs Bileti

Samsun Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Samsun otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Samsun’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Samsun’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Samsun otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

samsun otobüs bileti

Samsun Otobüs Bileti Alın Tarihin Yazıldığı Şehrin Atmosferini Hissedin!

Samsun’a vardığınızda kısa bir şehir turu yaparak gezinize başlayabilirsiniz. Şehrin en hareketli caddesi olan Çiftlik Caddesi’nde dolaşırken günün her saati açık pek çok mağaza ve kafelerle karşılaşırsınız. Güzel bir Karadeniz kahvaltısı yapmak için bu kafelerden birini tercih edebilir, daha sonra şehrin doğal güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.
Kahvaltınızı yaptıktan sonra Atatürk Park’ına gidin ve Onur Anıtı’nı ziyaret edin. Ziyaretinizin ardından Batı Park’a mutlaka uğramalısınız. Amazonların tarihini canlandıran Amazon Heykeli’ni ve köyünü gezerken çok eğleneceksiniz.
Samsun’a gelmişken Ulu Önder Atatürk’ün karaya ayak bastığı yer olan protokol yolunda gururlu bir yürüyüş yapın. Geçmiş tarihi hatırlatan bu yolda, temsili Bandırma vapurunu, Atatürk ve 18 arkadaşının heykelini görebilirsiniz. Gurur veren gezinizin sonunda ise Bandırma Gemi Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.
Şehrin tarihi dokusunu ve 19 Mayıs 1919 ruhunu yansıtan diğer müze ve yapıları ziyaret ettikten sonra Karadeniz sahiline doğru yola koyulabilirsiniz. Samsun’un ferah noktalarından biri olan Atakum Sahil Yolu hem kumsalı hem de dinlenme tesisleriyle keyifli bir gün geçirmenize olanak sağlıyor. Eğer sahilde biraz güneşlenmek ya da pırıl pırıl masmavi denize karşı kahvenizi yudumlamak istiyorsanız burada birkaç saat vakit geçirebilirsiniz.
Bir köşesi deniz bir köşesi orman olan bu güzeller güzeli şehrimizi tepeden görmek isterseniz Amosos Tepesi beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Teleferikle çıkılan tepenin büyüleyici manzarası karşısında çok etkileneceksiniz.
Gezilecek yerler açısından geniş bir yelpaze sunan şehrimizde kayak yapma imkânı da bulabilirsiniz. O halde yönünüzü Ladik Akdağ Kayak Merkezi’ne çevirin… Samsun gezinizi daha da heyecanlı hale getirmek istiyorsanız ATV safari ve kar motosikleti turlarına katılmayı tercih edebilirsiniz.

Samsun Gezilecek Yerler >>