türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Şanlıurfa Otobüs Bileti Fiyatları

Peygamberler Şehri Şanlıurfa

Güneydoğu’nun en görkemli ve en turistik şehirlerinde biri olan Şanlıurfa, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapılıyor. Gerek kendine has doğal güzellikleri gerek tarihi ve kültürel dokusu gerekse yöresel yemekleriyle hafızalarda iz bırakacak bir tatil deneyimi vadeden şehri hayatınızda en az bir kez ziyaret etmelisiniz. Bu güzellikleri hala keşfetmediyseniz Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Şanlıurfa otobüs seferleri ile gezinizi hemen planlayabilirsiniz. Üstelik bu seyahatiniz için Şanlıurfa otobüs biletinizi online olarak güvenle satın alabilirsiniz. Sonrasında ise kendinizi şehrin otantik atmosferine bırakabilirsiniz.

Şanlıurfa Otobüs Firmaları

Şanlıurfa Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Şanlıurfa Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Şanlıurfa otobüs bileti arayanlar Şanlıurfa İstanbul otobüs bileti ne kadar? Şanlıurfa Ankara otobüs bileti ne kadar? Şanlıurfa İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Şanlıurfa’ya karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Şanlıurfa Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Şanlıurfa - İstanbul Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Ankara Otobüs Bileti

Şanlıurfa - İzmir Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Bursa Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Adana Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Gaziantep Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Malatya Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Amasya Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Aydın Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Antalya Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Diyarbakır Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Konya Otobüs Bileti

Şanlıurfa Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Ankara - Şanlıurfa Otobüs Bileti

İzmir - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Gaziantep - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Adana - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Amasya - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Diyarbakır - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Antalya - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Bursa - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Malatya - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Mersin - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Konya - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Şanlıurfa Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Şanlıurfa otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Şanlıurfa’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Şanlıurfa’ya tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

şanlıurfa otobüs bileti

Şanlıurfa Otobüs Bileti Alın Urfa’nın Kültürel Dokusunu Yakından Hissedin!

Şanlıurfa denilince hemen hemen herkesin aklına Balık Göl’ün geldiğini düşünüyorsunuz. Bu nedenle şehre giden tüm ziyaretçilerin ilk durağı Balık Göl ve civarı olmaktadır. Urfa şehir merkezinde yer alan ve Hz. İbrahim’in ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen Balık Göl hem kutsal olarak kabul edilen balıkları ile hem de çevredeki çay bahçeleriyle huzurlu bir gün geçirmenizi sağlıyor. Bu nedenle gölette bulunan balıklara yem atmadan ve göle karşı bir bardak çay ya da mırra içmeden bölgeden ayrılmamanızı öneriyoruz.
Balık Göl’ü ve civarını gezdikten ve tarihi serüveninin detaylarını öğrendikten sonra Urfa gezinize devam edebilirsiniz. Şimdiki durağınız ise Urfa Kalesi olmalıdır. Uzun bir yürüyüşün ardından kaleye ulaşarak içine çıkabilirsiniz. Kaleden tüm Şanlıurfa’yı bir tepeden izleyin.
Son yıllarda keşfedilen ve Şanlıurfa’yı Balıklı Göl dışında daha da cazip hale getiren bir diğer yapı ise Göbekli Tepe… Dua Tepesi olarak bilinen Göbekli Tepe, insanlık tarihi hakkında tüm bilinenlerin tekrar yazılmasını sağlamıştır. Şanlıurfa merkeze yaklaşık 18 km mesafede olan ve tarihinin M.Ö 12 binli yıllara kadar uzandığı düşünülen bu bölgeyi de mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Bu tarihi mekanları gezdikten sonra Urfa gezinize Kızlar Sarayı ile devam edin. Yeraltı çarşısı ile üzerinde bulunan mağaraların görkemi sizi büyüleyecektir. Hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar çok arkeolojik eserleri bir arada görme şansına sahip olacağınız bu güzel şehrimizden ayrılmadan önce baharatçılar çarşısını gezin ve Urfa yöresel yemeklerine tat veren bu baharatlardan satın alın.
Son olarak da Urfa kebabı ve ciğer şiş kebabının tadına mutlaka bakmalısınız. Şanlıurfa’da geçireceğiniz her anın ve her dakikanın tadını doyasıya geçirebileceğiniz tatil deneyimi yaşayacak, hafızlarınızdan silinmeyen güzel anılar biriktireceksiniz.

Şanlıurfa Gezilecek Yerler >>