türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Kurtköy Otogarı Otobüs Firmaları

İstanbul Kurtköy Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan İstanbul otobüs firmalarının iletişim bilgileri, İstanbul Kurtköy Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, İstanbul Kurtköy Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Otogarı Otobüs Bileti

İstanbul Kurtköy Otogarı Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

İstanbul Otogarları

 

İstanbul Kurtköy Otogarı

Otogarlar karayolu ile seyahat edenlerin kullandıkları alanlar oluyor. Ülkemizin hemen her noktasında da değişik kapasitelerde otogarlar bulunuyor. Özellikle sadece ülkemizin değil, dünyanın da en güzide kentlerinden olan İstanbul’da farklı özellikler de otogarlar hem Anadolu, hem Avrupa yakasında bulunuyor. İş de onlardan bir tanesi de Anadolu yakasında yer alan Kurtköy Otogarı.

Aşağıda verilen açık adresinden de görüldüğü gibi Tuzla’da bulunan Kurtköy Otogarı başta Tuzla olmak üzere yakın çevreye önemli bir hizmet veriyor. Anadolu yakasının en temiz, en düzenli çalışan, giriş ve çıkışların son derece düzenli olduğu bir otogar. Güvenlik açısından da çok ciddi kontroller olan bir otogar Kurtköy Otogarı ki bu yüzden de bu otogarda hizmet veren firmaların sayısı giderek artıyor.

Çalışma saatleri istisnai dönemler hariç sabahın erken saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar devam ediyor. Kurtköy Otogarı yanında olan güvenilir taksiler ile kente ne zaman gelinirse gelinsin istenilen yere gidilebilir. Gün içinde de toplu taşıma araçlarını kullanmak mümkün.Ulaşım açısından bu bağlamda herhangi bir sıkıntı da yaşanmıyor. Uzak olması ise Kurtköy Otogarı için en önemli dezavantaj olarak kabul edilse de hizmet kalitesi ile bu sorunu kısmen de olsa ortadan kaldırıyor.

İstanbul Kurtköy Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kurtköy Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla İstanbul Kurtköy Terminali ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. İstanbul Kurtköy Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

İstanbul Kurtköy Otogarı Adresi: Fatih Mah. Tuzla Yanyol Kanunu Cad. Shell Benzinlik Yanı Tuzla / İstanbul

Toplu taşıma ile İstanbul Kurtköy Otogarına ulaşım yolları;
İstanbul Tuzla'da Bulunan Kurtköy Otogarı, ulaşım açından İstanbul Anadolu Yakasında oturan yolcular için ulaşılabilir bir konumdadır. İster Pendik - Tuzla, Gebze - Tuzla, Aydınlı - Tuzla minibüs hatlarını kullanabilirler. Eğer taksi ile ulaşmak isterseniz Pendik - Tuzla arası 16 km, Ataşehir - Tuzla arası 26 km, Gebze - Tuzla arası 28 km'dir. Bir diğer seçenekte belediye otobüsleridir, hem konforlu hem ekonomik bu ulaşım şekli Tuzla Otogar için en uygun olan seçeneklerdendir. Tuzla Otogara ulaşım için İETT'yi tercih edecek yolcular, Eski Ankara Caddesi otobüs durağında veye Çamlık otobüs durağında inmeleri gerekir.

İETT'nin Kurtköy Otogarına sefer yapan otobüsleri;
- SG1 Kadıköy - Sabiha Gökçen Havalimanı
- SG2 Taksim - Sabiha Gökçen Havalimanı
- 130H Deniz Harp Okulu - Sabiha Gökçen Havalimanı
- 132 Akfırat / Tepeören - Kartal
- 132GP Gökçebeyli - Kartal
- KM18 Sabancı Üni / Medeniyet Üni - Pendik Metro

İstanbul Kurtköy Otogarı Otobüs Firmaları Bilgileri

İstanbul Kurtköy Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. İstanbul Otobüs Firmaları'nın isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının İstanbul Kurtköy Terminali otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

İstanbul Kurtköy Otogarı Otobüs Bileti

Diğer illerden İstanbul Anadolu Yakasına veya İstanbul Anadolu Yakasından diğer illere yapacağınız seyahatler için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusundan kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek İstanbul Kurtköy Otogarı Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Yazıları

İstanbul'da Gezilecek Doğal Güzellikler >

İstanbul'da Ne Yenir? >

İstanbul Gezilecek Tarihi Yerler >

İstanbul Gezilecek Turistik Yerler >

İstanbul Gezilecek Yerler