türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları

Dünyanın Cazibe Noktası İstanbul

Öyle bir şehir düşünün ki hem uğruna birçok mücadele verilsin hem de yüceltilerek adeta dünyanın odak noktası haline getirilisin. Bir yandan göz alıcı güzelliği ile insanı mest eden diğer yandan ise kaosuyla bizi şaşırtan bir şehir. Yedi tepeye kurulan muhteşem silueti ile şairlerin ve yazarların ilham kaynağı. Yani İstanbul….
Tarihte iki büyük imparatorluğa ve iki kutsal dine ev sahipliği yapmış olan bu kadim şehir her dönem dünyanın cazibe noktalarından biri olmuştur. Her yıl milyonlarca turistin akın ettiği İstanbul’u gezmeye Adalardan mı başlasak yoksa saraylardan mı? Ya da tarihi semti olan Beyoğlu’ndan mı yoksa Kadıköy’den mi? Yoksa İstiklal Caddesinden nostaljik travmaya binip Beşiktaş’tan Ortaköy’e uzanıp kahvemizi alıp o muhteşem boğaz manzarasını mı seyretsek? O kadar çok gezilip görülecek yer var ki biz nereden başlasak diye karar veremedik.
Siz en iyisi İstanbul otobüs biletinizi alın ve kendi rotanızı kendiniz belirleyin. Türkiye’nin hemen hemen her yerinden düzenlenen İstanbul otobüs seferleri ile bu tarihi şehrin muhteşem güzelliklerini keşfetmek için acele edin... Üstelik bu seyahatiniz için İstanbul otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabileceğinizi de unutmayın!

İstanbul Otobüs Firmaları

İstanbul Avrupa Yakası Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

İstanbul Anadolu Yakası Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz İstanbul otobüs bileti arayanlar İstanbul Antalya otobüs bileti ne kadar? İstanbul Ankara otobüs bileti ne kadar? İstanbul İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. İstanbul’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

İstanbul Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Adana Otobüs Bileti

İstanbul - Ağrı Otobüs Bileti

İstanbul - Ankara Otobüs Bileti

İstanbul - Mersin Otobüs Bileti

İstanbul - İzmir Otobüs Bileti

İstanbul - Gaziantep Otobüs Bileti

İstanbul - Diyarbakır Otobüs Bileti

İstanbul - Eskişehir Otobüs Bileti

İstanbul - Konya Otobüs Bileti

İstanbul - Edirne Otobüs Bileti

İstanbul - Malatya Otobüs Bileti

İstanbul - Atalya Otobüs Bileti

İstanbul Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İzmit - İstanbul Otobüs Bileti

Ankara - İstanbul Otobüs Bileti

İzmir - İstanbul Otobüs Bileti

Sakarya - İstanbul Otobüs Bileti

Bursa - İstanbul Otobüs Bileti

Edirne - İstanbul Otobüs Bileti

Çanakkale - İstanbul Otobüs Bileti

Karabük - İstanbul Otobüs Bileti

Balıkesir - İstanbul Otobüs Bileti

Kırklareli - İstanbul Otobüs Bileti

Samsun - İstanbul Otobüs Bileti

Antalya - İstanbul Otobüs Bileti

İstanbul Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz İstanbul otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda İstanbul’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden İstanbul’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun İstanbul otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

istanbul otobüs bileti

İstanbul Otobüs Bileti Alın Şehrin Kadim Tarihini ve Görkemini Keşfedin

Dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul hem kadim tarihi hem de hareketli kent yaşamıyla tam bir cazibe noktası. Bir ucu Taksim Meydanı diğer ucu İstiklal Caddesi…. Günün her saati hareketli ve kalabalık… Bu haliyle 24 saat uyumayan şehir desek hiçte abartmış olmayız. Şimdi gelin unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir İstanbul turuna hep birlikte çıkalım…
Şehrin en kalabalık noktalarından biri olan İstiklal Caddesi ile İstanbul’u gezmeye başlayabilirsiniz. Birçok kartpostalda ya da afişlerde gördüğünüz o kırmızı tarihi tramvaya mutlaka binmelisiniz. Tünel’e yaklaştığınızda sizi meşhur Çiçek Pasajı karşılar. Döneminin en etkileyici mimari örneklerinden biri olan bu mekâna girin ve o muhteşem hikayesini bir de yerinde dinleyin. Buradan çıktıktan sonra az ileride dünyanın en eski ve en görkemli kulelerinden biri olan Galata Kulesi sizi karşılar. Ceneviz yapımı bu görkemli kulenin manzarasını hiçbir yerde bulamazsınız.
Tabi İstanbul’a gelmişken şehrin en gözde sarayları olan Topkapı ve Dolmabahçe Saraylarını görmeden olmaz. Osmanlının iki farklı dönemini anlatan bu muhteşem iki başyapıtı mutlaka gezi listenize eklemelisiniz.
İstanbul gezimize tarihi yapılarla devam ederken bambaşka bir dünyaya açılan ve sıra dışı bir atmosferi olan Yerebatan Sarnıcı’na da mutlaka uğramalısınız. Sarnıcı ziyaretinizin ardından Sultanahmet Camii ve muhteşem mimarisi ile Ayasofya’yı da ziyaret etmenin zamanı geldi demektir… Buraları da gezdikten sonra tarihi Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı’na da mutlaka uğramalısınız.
Biz burada İstanbul’un gezilecek yerlerini her ne kadar anlatmaya çalışsak da şehrin güzelliklerini anlatmaya kelimelerimiz kifayetsiz kalıyor. Bu nedenle İstanbul seyahat planınızı hazırlarken şehirde birkaç gün kalmanızı ve İstanbul’un tüm güzelliklerini içinize sindire sindire görmenizi tavsiye ediyoruz.

İstanbul Seyahat Yazıları

İstanbul Gezilecek Yerler >

İstanbul'da Gezilecek Doğal Güzellikler >

İstanbul'da Ne Yenir? >

İstanbul Gezilecek Tarihi Yerler >

İstanbul Gezilecek Turistik Yerler >

İstanbul Balat İlçesi >

İstanbul Bağdat Caddesi >

Kız Kulesi Hakkında >

Sultanahmet Meydanı ve Çevresi >