türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

İzmir Otobüs Firmaları

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan İzmir otobüs firmalarının iletişim bilgileri, İzmir Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, İzmir Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İzmir Otobüs Bileti

İzmir Otobüs Firmaları


İzmir Turistik İlçeler

Aliağa Otobüs Bileti >>

Çeşme Otobüs Bileti >>

Dikili Otobüs Bileti >>

 
İzotaş - İzmir Otogar

İzmir

İzmir ili Türkiye’nin en büyük 3. şehridir. Dünya çapında bir üne ve farklı kültürlerin bir arada yaşama imkanı bulduğu modern bir ildir İzmir’in Yüzölçümüne bakıldığın ülkemizin en büyük 23. şehridir. İzmir’in batısında Ege adaları vardır. İzmir Ege Denizi’nin en büyük 2. kalabalık şehridir. İzmir sakin ve lüks yaşantısı ile dikkatleri üzerine çeker. İzmir, İzmir Körfezi boyunca Gediz Nehri Deltası üzerinden uzanır. Gediz nehrinin taşıdığı alüvyonlu topraklar bölgeye biraz engebe ve çokça verim katmaktadır. Bölge aynı zamanda ticari faaliyetler, gıda ve sanayi fabrikalarının bulunması sayesinde iş olanakları açısından da özel bir şehirdir.

İzmir Otogarı nerede? nasıl gidilir?

İzmir Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla İzmir Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. İzmir Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

İzmir İzotaş Otogarı Adresi: Kemalpaşa Cad. No:285/2 Işıkkent Bornova/İZMİR

İzotaş Otogarı Telefon Numaraları:
Telefon: 0232 472 10 10
Faks: 0232 472 04 18
E-Posta: izotas@izotas.com.tr

İzmir Otobüs Firmaları Bilgileri

İzmir Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. İzmir Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının İzmir Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

İzmir Otobüs Bileti

Diğer illerden İzmir'a veya İzmir'dan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek İzmir Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

İzmir’de Gezilecek Yerler

Ege’nin incisi olarak bilinen İzmir her dönem ziyaretçilerini kendine hayran bırakır. Böylece İzmir Türkiye'nin en çok beğenilen şehirleri arasında ön planda gelir ve ziyaretçilerine pek çok imkan tanır. Çeşme, Foça, Karaburun gibi eşsiz plajlar dünya çapında ün yapmıştır. Şehir hem harika doğası hem de 9000 yıllık tarihi ile ziyaretçilere dolu dolu bir gezi rotası sunmaktadır. Şehrin çevresinde birçok tarihi antik kent ve tarihi yapı bulunmaktadır. İzmir’de her alanda hem eşsiz hem de dolu dolu bir tatil yaşamanız mümkündür. Sizlere referans olması için biz bir İzmir gezi rotası hazırladık.
İzmir Saat Kulesi
Konak Pier
Tarihi Kemeraltı Çarşısı
Kızlarağası Han
Agora Ören Yeri
İzmir Arkeoloji Müzesi
İzmir Tarih ve Sanat Müzesi
Doğal Yaşam Parkı
Kadifekale
Tarihi Asansör
İzmir Kordon
İzmir Teleferik
Key Museum
Artemis Tapınağı
Efes Antik Kenti
Bostanlı
Buca Gölet
Alsancak
Basmane
Fuar İzmir
Bozdağ Kayak Merkezi
Beydağ
Bayraklı
Çiçekli Köy
Spil Dağı

İzmir’de Ne Yenir?

İzmir kozmopolit yapıda bir metropol olduğu için mutfağıyla da farklı kültürlerden beslenmiş ve zenginleşmiştir.
Patlıcan Böreği, Keşkek, Katmer, Boyoz, Kumru, İzmir Köfte, İzmir Tulumu, Zerde, Radika Salata, Kol Böreği

İzmir’de Nerede Kalınır?

İzmir, İstanbul ve Ankara gibi metropol bir şehirdir. İzmir’de oteller iş seyahatleri, özel geziler ve turistik tatiller için ziyaretçilere birçok seçenek sunmaktadır. Özellikle her mevsim ciddi bir turist akınına uğrayan İzmir’e yolculuk edecekseniz tüm işlerini önceden planlamanızda fayda var. Özellikle önceden otobüs bileti alabilir ve konaklama için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de online otobüs bileti ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. İzmir ve çevresinde en keseye uygun her standartta otel bulmak mümkündür.

İzmir Gezi Rehberi

İzmir otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile İzmir'e ulaşım nasıl yapılır? İzmir'uin gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve İzmir'e özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "İzmir Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Seyahat Yazıları

İzmir'de Gezilecek Doğal Güzellikler >

İzmir'de Gezilecek Tarihi Yerler >

İzmir'de Ne Yenir? >

İzmir'de Yapılacak Eğlenceli Aktiviteler >