türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Adana Otobüs Bileti Fiyatları

Çukurova’nın Başkenti Adana

Akdeniz Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Adana gerek tarihi güzellikleri gerekse birbirinden farklı yöresel lezzetleriyle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanızı vadediyor. Seyhan Nehri’nin üzerine kurulan şehir, Çukurova’nın en verimli topraklarıyla daha da güzelleşiyor.

Sırtını Toros Dağları’na dayamış, yüzünü ise Akdeniz’in mavi sularına dönmüş olan Adana, zaman içinde üzerinde yaşamış medeniyetlerin izlerini günümüze kadar taşımayı başarıyor. Bu nedenle şehir merkezinde ve çevresinde bulunan değerli tarihi kalıntılar kültürel ziyaretlerin de odak noktası oluyor.

Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Adana otobüs seferleri ile Adana’nın o muhteşem tarihi ve doğal güzelliklerini yakından görebilir, birbirinden özel gurme lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Bu seyahat için Adana otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

Adana Otobüs Firmaları

Adana Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Adana Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Adana otobüs bileti arayanlar Adana İstanbul otobüs bileti ne kadar? Adana Ankara otobüs bileti ne kadar? Adana İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Adana’ya karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Adana otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Adana Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Adana - İstanbul Otobüs Bileti

Adana - Ankara Otobüs Bileti

Adana - İzmir Otobüs Bileti

Adana - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Adana - Gaziantep Otobüs Bileti

Adana - Hatay Otobüs Bileti

Adana - Niğde Otobüs Bileti

Adana - Kayseri Otobüs Bileti

Adana - Antalya Otobüs Bileti

Adana - Diyarbakır Otobüs Bileti

Adana - Nevşehir Otobüs Bileti

Adana - Konya Otobüs Bileti

Adana Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Adana Otobüs Bileti

Ankara - Adana Otobüs Bileti

İzmir - Adana Otobüs Bileti

Konya - Adana Otobüs Bileti

Antalya - Adana Otobüs Bileti

Niğde - Adana Otobüs Bileti

Gaziantep - Adana Otobüs Bileti

Eskişehir - Adana Otobüs Bileti

Kayseri - Adana Otobüs Bileti

Erzurum - Adana Otobüs Bileti

Bursa - Adana Otobüs Bileti

Muğla - Adana Otobüs Bileti

Adana Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Adana otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Adana’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Adana’ya tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Adana otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

adana otobüs bileti

Adana Otobüs Bileti Alın Adana’nın Tarihi Atmosferini Keşfedin

Zamanında birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Adana’ya ilk ayak bastığınızda görmek isteyeceğiniz ilk yerlerden biri olan Taş Köprü ’de kendinizi bulabilirsiniz. Çünkü burası şehrin hem tarihi dokusunu hem de doğal güzelliklerini doya doya temaşa edebileceğiniz noktalardan biridir. Roma dönemine ait bir eser olan Taş Köprü’nün altından akan Seyhan Nehri’nin o durgun güzelliği ise sizi mest etmeye yetecektir.

Şehir merkezindeki turunuza devam ederken kentin sembolü olarak kabul edilen Ulu Camii ve Ortadoğu’nun en büyük camilerinden biri olan Sabancı Camii, dönemin mimari özelliklerini yakından görebileceğiniz yapılar olarak karşınıza çıkar.

Bu tarihi gezinti sırasında biraz soluklanmak mı istediniz; o zaman Seyhan Nehri’ne bakan muhteşem manzarası eşliğinde Adana Merkez Park’ın da çayınızı ya da kahvenizi yudumlayarak biraz dinlenebilirsiniz. Merkez Camii’nin hemen yanında bulunan park, Avrupa standartlarına uygun olarak inşa edilen modern yapısıyla sizi adeta büyüleyecektir.

Hazır Adana’ya gelmişken başka nereye gidilir?“ diye merak ediyorsanız, işte size keyifli bir Adana turu için alternatif gezi rotası:

Nostaljik bir atmosfer içinde kendinizi bulmak istiyorsanız, Tepebağ eski Adana evlerini ziyaret edebilirsiniz.

M. Kemal Atatürk’e ait eserlerin sergilendiği Atatürk Bilim ve Kültür Müzesi’ni gezerek tarihi bilgilerinizi artırabilirsiniz.

Adrenalin dolu bir gün geçirmek istiyorsanız, Torosların dik yamaçlarında yürüyüş yapabilir, Kapıkaya Kanyon’unda doğa ile içe içe keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Yıllardır hem yerli hem de yabancı misafirlere hizmet vere Tarihi Kazancılar Çarşısı’na uğrayabilir, el emeği göz nuru yöresel ürünlerden kendinize ve sevdiklerinize küçük hediyeler alabilirsiniz.

Dolu dolu bir şehir turu yaptıktan sonra, Adana merkezden biraz uzaklaşıp çevrede diğer gezilecek noktalara doğru rotanızı çevirebilirsiniz. Özellikle şehrin verimli topraklarını korumak için inşa edilen kaleler görülmeye değer tarihi yapılarak olarak sizleri bekliyor.

Adana Seyahat Yazıları

Adana Gezilecek Yerler >

Adana Arkeoloji Müzesi >

Adana'da Ne Yenir? >

Varda Köprüsü >