türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Konya Otobüs Bileti Fiyatları

Huzurun Başkenti Konya

Burası Mevlana’nın huzur bulduğu şehir…. Burası, Selçuklu Devleti’nin tüm tarihi mirasını bıraktığı şehir… Ve…burası, manevi huzuru iliklerinize kadar hissedebileceğiniz huzurun başkenti. Evet, bugünkü gezi rotamızı Mevlâna şehri olarak da tanımlayabileceğimiz güzeller güzeli Konya’ya çevirdik. Yüzyıllardır zengin kültür mirasıyla görenleri kendine hayran bırakan ve manevi bir atmosferde tatil imkânı sunan Konya, müzeleri, türbeleri ve kendine has doğal güzellikleri ile sizleri bekliyor. Hem tarihi hem de kültürel bir gezi planlıyorsanız Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Konya otobüs seferleri ile şehrin manevi iklimini hissedebilir, üstelik bu seyahatiniz için Konya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alarak şehre ulaşabilirsiniz.

Konya Otobüs Firmaları

Konya Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Konya Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Konya otobüs bileti arayanlar Konya İstanbul otobüs bileti ne kadar? Konya Ankara otobüs bileti ne kadar? Konya İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Konya’ya karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Konya otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Konya Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Konya - İstanbul Otobüs Bileti

Konya - Ankara Otobüs Bileti

Konya - İzmir Otobüs Bileti

Konya - Adana Otobüs Bileti

Konya - Alanya Otobüs Bileti

Konya - Antalya Otobüs Bileti

Konya - Bursa Otobüs Bileti

Konya - Gaziantep Otobüs Bileti

Konya - Malatya Otobüs Bileti

Konya - Van Otobüs Bileti

Konya - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Konya - Mersin Otobüs Bileti

Konya Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Konya Otobüs Bileti

Ankara - Konya Otobüs Bileti

İzmir - Konya Otobüs Bileti

Adana - Konya Otobüs Bileti

Karaman - Konya Otobüs Bileti

Bursa - Konya Otobüs Bileti

Erzurum - Konya Otobüs Bileti

Mersin - Konya Otobüs Bileti

Antalya - Konya Otobüs Bileti

Gaziantep - Konya Otobüs Bileti

Kayseri - Konya Otobüs Bileti

Erzincan - Konya Otobüs Bileti

Konya Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Konya otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Konya’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Konya’ya tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Konya otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

konya otobüs bileti

Konya Otobüs Bileti Alın Manevi Huzurun Keyfini Çıkarın!

Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğiniz Konya’yı gezmeye başladığınızda birçok değerli mimari eserle karşılaşacaksınız. Bu yapılardan en önemlisi ise ünlü Karatay Medresesi… Konya gezinize bu medreseyi ziyaret ederek başlayabilirsiniz. Çini Eserler Müzesi olarak da bilinen yapının duvarlarında bulunan mozaik ve çini işlemelerine hayran kalacağınızı söyleyebiliriz. Burada ki gezinizin ardından hemen Karatay Medresesi’nin yanında yer alan İnce Minareli Medreseyi de mutlaka görmelisiniz. Selçuklu taş işçiliğinin en özel örneklerinin sergilendiği bu tarihi yapıyı görmeden bölgeden ayrılmamanızı öneriyoruz.
“Hazır Konya’ya gelmişken başka nereler gezilmeli?” diye merak ediyorsanız, sizler için oluşturduğumuz Konya gezi rotasını inceleyebilirsiniz.
Konya denilince ilk gelen elbette ki Mevlâna Celaleddin-i Rumi Hz. Türbesidir. Konya’ya gezinizin ilk uğrak noktalarından biri olacak türbe Türkiye’de en çok ziyaret edilen türbelerin başında geliyor. Zamanında dost sohbetlerin ve sema gösterilerinin yapıldığı alan her yıl binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor.
Bu manevi yapıdan ayrıldıktan sonra UNESCO tarafından Dünya Miras listesine eklenen Çatalhöyük Antik Kent’e gidin ve farklı dönemlere ait kalıntıları yakından görme şansına sahip olun.
Selçuklu ’ya uzun yıllar başkentlik yapmış olan kadim şehirlerimizden biri olan Konya’da uğramanız gereken bir diğer nokta ise, şehir merkezinde bulunana Sultan Kılıçaslan Sarayı ve Sırçalı Medresesi’dir. Bu harka yapıları da ziyaret ettikten sonra şehrin ilçelerine doğru rotanızı çevirebilirsiniz. Özellikle Beyşehir ilçesinde bulunan ve Konya’nın sembolü haline gelen Taşköprü’yü mutlaka görmelisiniz. Beyşehir Gölü’ne karşı gün batımını izleyebileceğiniz en güzel yerlerden biri olan bölgede ayrıca farkı kuş türlerini de görebilirsiniz.

Konya Gezilecek Yerler >>