türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Sivas Otobüs Bileti Fiyatları

Ozanlar Şehri Sivas

Bugün sizleri kökleri sağlam, kültürel özellikleri dillere destan ve aşıklar şehri olarak anılan bir Anadolu şehrimize götürüyoruz. Kendine has tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bu şehrimiz Sivas… Şehre vardığınızda hangi yöne baksanız farklı bir güzellik farklı bir gelenekle karşılaşırsınız. Ozanlara ilham olan bu şehirde herkes ozan, herkes aşık ve hep bir ağızdan şehrin hikâyesini çalıp söylüyorlar… Peki, bu güzellikleri yerinde hissetmek ve bambaşka bir tatil deneyimi yaşamaya ne dersiniz? O zaman hiç vakit kaybetmeden Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Sivas Otobüs seferleri ile düşün yollara… Üstelik bu seyahatiniz için Sivas otobüs biletinizi online olarak kolayca alabilme avantajından da yararlanabilirsiniz. Hazırsanız Sivas gezi rotamızı hemen oluşturalım….

Sivas Otobüs Firmaları

Sivas Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Sivas Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Sivas otobüs bileti arayanlar Sivas İstanbul otobüs bileti ne kadar? Sivas Ankara otobüs bileti ne kadar? Sivas İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Sivas’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Sivas otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Sivas Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Sivas - İstanbul Otobüs Bileti

Sivas - Ankara Otobüs Bileti

Sivas - İzmir Otobüs Bileti

Sivas - Antalya Otobüs Bileti

Sivas - Aydın Otobüs Bileti

Sivas - Adana Otobüs Bileti

Sivas - Samsun Otobüs Bileti

Sivas - Bursa Otobüs Bileti

Sivas - Kayseri Otobüs Bileti

Sivas - Trabzon Otobüs Bileti

Sivas - Konya Otobüs Bileti

Sivas - İzmit Otobüs Bileti

Sivas Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Sivas Otobüs Bileti

Ankara - Sivas Otobüs Bileti

İzmir - Sivas Otobüs Bileti

Ardahan - Sivas Otobüs Bileti

Adana - Sivas Otobüs Bileti

Malatya - Sivas Otobüs Bileti

Antalya - Sivas Otobüs Bileti

Diyarbakır - Sivas Otobüs Bileti

Bursa - Sivas Otobüs Bileti

Kayseri - Sivas Otobüs Bileti

Tokat - Sivas Otobüs Bileti

Konya - Sivas Otobüs Bileti

Sivas Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Sivas otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Sivas’tan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Sivas’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Sivas otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

sivas otobüs bileti

Sivas Otobüs Bileti Alın Aşıklar Şehrini Keşfedin!

Sivas’a vardığınızda kendinizi bir açık hava müzesinde bulacaksınız. Aslında bu büyük bir avantaj. Çünkü şehrin tarihi yapılarının birçoğunu aynı anda görme şansına sahip olabilirsiniz. Geçmişte çok değerli bilginlerin yaşadığı şehirde çok sayıda medrese bulunuyor. Bu nedenle Sivas gezinize Buruciye Medresesi’ni ziyaret ederek başlamanızı öneriyoruz. El Sanatları ve Kültür Merkezi olarak da hizmet vermeye devam eden medresenin avlusunda yöresel ürünlerin sergilendiği dükkanları da gezebilirsiniz.
Buruciye Medresesi’nden çıktıktan sonra şehir merkezini süsleyen Çifte Minerali Medrese ve Şifaiye Medreselerini de mutlaka ziyaret etmelisiniz. Hem avlusuna hem de minaresindeki motif ve süslemelerine hayran kalacağınızı şimdiden söylemek isteriz.
Sivas’ın aşıklar kenti olduğunu bilmeyen yoktur. Ülkemizin en büyük ozanlarından biri olarak kabul edilen Aşık Veysel’in de memleketidir Sivas… Bu nedenle günümüzde de bu değerli ozanımızın hatırasını yaşatmaya ve halk kültürünün kaybolmamasına çalışan çok sayıda ozan ellerinde bağlamaları ile dolaşıyor. Şehir merkezinde oturduğunuz bir kafe ya da restoranda ozanların dertli ve yanık seslerine şahit olabilirsiniz.
Yüzyıllardır pek medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapmış olan Sivas’ta en çok karışılacağınız yapılar geleneksel Selçuklu mimarisinin örneklerini taşıyor. Bu görkemli yapıları gezerken geçmiş kültürümüzün değerleriyle tanışacaksınız.
Hazır Sivas’a gelmişken şehrin doğal güzelliklerini de keşfetmeden dönmek olmaz. Gürün Gökpınar Gölü ve Suğul Vadisi, cennet misali güzelliklerini sizlere sunmak için bekliyor. Hem yaz hem de kış ayalarında apayrı bir güzelliğe bürünen göl ve vadide doğa ürüyüşü yapabilir, muhteşem doğa manzarası eşliğinde huzur dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Sivas Gezilecek Yerler >>