türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Kırklareli Otobüs Bileti Fiyatları

Trakya’nın En Sevilen Şehri Kırklareli

Bulunduğu coğrafi konum nedeniyle hem batı hem de doğu kültürünün etkisinde kalan Kırklareli, tarihi yapıları ve kendine has doğal güzellikleriyle gezginlerin uğrak noktalarından biri oluyor. Hem şehir merkezinde hem de merkez ilçelerinde çok sayıda höyük, çeşme, kale, antik anıtlar, dolmenler, tümlüsler ve camilerin bulunduğu kent gezilecek yerler açısından zengin alternatifler sunuyor.
M.Ö 6. Yüzyıla kadar uzanan bir tarihe sahip olan Kırklareli, muhteşem doğası ve kültürel zenginliğiyle de son yıllarda öne çıkıyor. Tarihte “Kırk Kilise” olarak anılan şehir, 1924 yılında Milletvekili Dr. Fuat Umay’ın meclise verdiği bir teklifle Kırklareli olarak değiştirilerek bu isimle anılmaya başlamıştır. Marmara’nın kuzeybatısına doğru bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Kırklareli otobüs seferleri ile keyifli bir yolculuk yapabilir, bu seyahatiniz için Kırklareli otobüs biletinizi online olarak satın alarak bu küçük ilimize ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Otobüs Firmaları

Kırklareli Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Kırklareli Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Kırklareli otobüs bileti arayanlar Kırklareli İstanbul otobüs bileti ne kadar? Kırklareli Ankara otobüs bileti ne kadar? Kırklareli İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Kırklareli’ye karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Kırklareli Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Kırklareli - İstanbul Otobüs Bileti

Kırklareli - Ankara Otobüs Bileti

Kırklareli - İzmir Otobüs Bileti

Kırklareli - Edirne Otobüs Bileti

Kırklareli - Tekirdağ Otobüs Bileti

Kırklareli - Çanakkale Otobüs Bileti

Kırklareli - Bursa Otobüs Bileti

Kırklareli - Aydın Otobüs Bileti

Kırklareli - Denizli Otobüs Bileti

Kırklareli - Balıkesir Otobüs Bileti

Kırklareli - Çorlu Otobüs Bileti

Kırklareli - Keşan Otobüs Bileti

Kırklareli Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Kırklareli Otobüs Bileti

Ankara - Kırklareli Otobüs Bileti

İzmir - Kırklareli Otobüs Bileti

Edirne - Kırklareli Otobüs Bileti

Antalya - Kırklareli Otobüs Bileti

Bursa - Kırklareli Otobüs Bileti

Bolu - Kırklareli Otobüs Bileti

Balıkesir - Kırklareli Otobüs Bileti

İzmit - Kırklareli Otobüs Bileti

Çorlu - Kırklareli Otobüs Bileti

Çerkezköy - Kırklareli Otobüs Bileti

Gelibolu - Kırklareli Otobüs Bileti

Kırklareli Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Kırklareli otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Kırklareli’nden gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Kırklareli’ne tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

kırklareli otobüs bileti

Kırklareli Otobüs Bileti Alın Şehrin Zengin Doğasını Keşfedin

Yüzlerce yıl öncesine dayanan tarihi ve kültürel güzellikleri ile sizi karşılayan bu nadide şehrimize vardığınızda ilk durağınız şehir merkezindeki tarihi yapılar olmalıdır. Kırklareli gezinize; dış görünümü, kubbe kasnağı ve özel mimarisiyle dikkat çeken Hızırbey Camii ile başlayabilirsiniz. Daha sonra hemen yakınlarda olan Kadı Camii’ni de mutlaka görmelisiniz.
Doğa ile baş başa kalmak ve şehrin muhteşem doğa örüntüsü içerisinde bir gün geçirmek istiyorsanız, çok sayıda ki ayçiçek tarlaları, bağlar ve bahçeler sizleri bekliyor. Ayıca Istıranca Dağları’na çıkabilir, Dupnisa Mağarası’nı da burada ziyaret edebilirsiniz.
Şehrin civarına doğru rotanızı çevirdiğinizde Kırklareli’nin Babaeski ilçesine gidin ve insanlarıyla mutlaka tanışın. İlçedeki meşhur köprüyü de görmeyi ihmal etmeyin. Buradan ayrıldığınızda kentin bir diğer ilçesi Vize’ye urayın ve Vize’nin hem tarihi hem de doğal güzelliklerini keşfedin. Vize’de bulunan Küçük Ayasofya Camii ve Gazi Süleyman Paşa Cami’lerinin eşsiz mimari özelliklerini daha yakından inceleyin.
Kırklareli ’den ayrılmadan önce sakinliğiyle göze çarpan ve bir balıkçı köyü olan Kıyıköy’e gidin ve yöre halkının cana yakın misafirperverliğini hissedin. Ayrıca burada bulunan Aya Nikola Manastırı’nı da görme şansına sahip olabilirsiniz.
Son olarak da hazır Kırklareli ’ye gelmişken şehrin yöresel lezzetleri olan, zerde, keşkek, plaska, kaymaniça, çoban böreği ve köftesinin de tadına bakmayı ihmal etmeyin.

Kırklareli Gezilecek Yerler >>